Czyszczenie sprzętu

Zajmujemy się też konserwacją konsol do gier (PlayStation, Xbox itp.)

Twoja konsola zaczyna się coraz mocniej nagrzewać podczas korzystania z niej? A może zainstalowane gry uruchamiają się coraz dłużej? To może oznaczać, że układ chłodzenia nie nadąża z odprowadzaniem ciepła i wymaga natychmiastowego wyczyszczenia.

Przynieś do nas urządzenie

Wyczyścimy twój sprzęt

Konsola będzie działać jak nowa

Na temat czyszczenia

Najczęstszym powodem powolnego działania takiej konsoli jest oczywiście kurz, który zapycha newralgiczne miejsca urządzenia i powoduje kumulowanie wewnątrz ciepła. Taki proces nie pomaga, lecz może wyrządzić poważne szkodyi niepotrzebne koszta.

Nie tylko kurz

Jednym z czynników, które mogą spowalniać pracę konsoli są też uszkodzenia dysku twardego. Instalowanie gier, usuwanie ich i uruchamianie też prowadzi do zużycia się tej części co z jakimś czasem okazuje się, że sprzęt przestaje działać jak należy. Przy konserwacji układu chłodzenia sprawdzamy również w jakim stanie jest dysk. Może się okazać, że to tylko ta część sprawia problemy z działaniem twojej konsoli.

Brak obrazu

Najczęstszym objawem nie wyświetlania niczego na ekranie lub innych problemów z obrazem jest uszkodzenie gniazda HDMI. Takimi usterkami również się zajmujemy. Przynieś nam sprzęt, a zajmiemy się tym.